Pacientu ombuds projekta “Aktīvas pilsoniskās sabiedrības veicināšana veselības nozarē, “Latvijas pacientu un veselības nozares nevalstisko organizāciju atbalsta centra” un atbalsta rīku izveide” ietvaros organizē divu dienu apmācības interešu aizstāvībā (interešu aizstāvības iespējas pašvaldību, valdības, Saeimas, ES lēmumu pieņemšanā, kā savas intereses lobē komersanti, kā atpazīt lobēšanu, kā sagatavot interešu aizstāvības stratēģiju, kā efektīvāk organizēt NVO interešu aizstāvību, kā izmantot mūsdienu tehnoloģiju radītās iespējas u.c. )

Apmācības notiks 3., 4. martā Pacientu ombuda birojā Brīvības ielā 97, 3. st.. Lekcijas, diskusijas un darba grupas, kas paredzētas apmācību procesā, vadīs Sabiedriskā centra Providus eksperti Reinis Āboltiņš, Iveta Kažoka un Linda Curika. 

Ņemot vērā mūsu kopīgo mērķi stiprināt NVO sektoru un pārstāvēt savas un savu biedru intereses veselības nozarē, aicinām pieteikties apmācībām, rakstot uz ombuds@pacientuombuds.lv (lūdzu norādīt dalībnieka/u vārdu, uzvārdu un pārstāvēto organizāciju). 

Dalība ir bezmaksas, dalībnieki ir aicināti ņemt līdzi kādu groziņu, ko nu kurš vēlas draudzīgi izglītojošai atmosfērai.

Projektu finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina.

Atpakaļ