Aicinām masu mediju pārstāvjus uz preses konferenci 2010. gada 18. maijā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā plkst. 10.00, Bieziņa auditorijā ( poliklīnika 3. stāvs), Vienības gatve 45.

Preses konferencē piedalīsies Pacientu Ombuda biroja vadītāja Alīna Daija, kura informēs par plānotajām informēšanas aktivitātēm 2010. gada 18., 19., 21. maijā gan pacientiem (to vecākiem), gan medicīnas personālam.

Savu viedokli preses konferencē par uzsākto sadarbību paudīs arī BKUS valdes priekšsēdētāja p.i. Andis Lācis, kā arī Liene Dambiņa – Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja, jo tieši Bērnu slimnīcas fonda atbalsts ir palīdzējis aktivizēt pacientiem, to tuviniekiem un medicīnas personālam plānotās Pacientu Ombuda aktivitātes un palīdzību.

Pacientu Ombuda galvenie mērķi ir uzlabot veselības aprūpes kvalitāti, meklēt jaunus un draudzīgus risinājumus, palīdzot, protams, pacientiem, bet arī medicīnas personālam, lai veidotos savstarpēja uzticība, efektīva komunikācija, kā arī lai pacienti atgūtu veselību, bet mediķi savā darbā justos novērtēti.


Kontakti:

Alīna Daija
Pacientu Ombuda biroja vadītāja
ombuds@pacientuombuds.lv, www.pacientuombuds.lv
Tālr. 28 64 62 68

Inga Miķelsone
BKUS Sabiedrisko attiecību speciāliste
inga.mikelsone@bkus.lv
Tālr. 28 30 56 97

Atpakaļ